emblema

BUVUSI Lietuvos mokinių informatikos olimpiadų svetainė.

Dabartinė: http://www.lmio.lt

Aktualijos Lietuvos Baltijos Tarptautinės Kitos Pasirengimas Fotoalbumas en en
Lietuvos
Aktualijos
Datos
Organizavimas
Nuostatai
Vertinimo komisija
Organizavimo komitetas
Techninis komitetas
Varžybų sistema
I-II etapo
III etapo I d.
III etapo II d.
DUK
Uždaviniai
Vertinimas
Idėjos aprašo
Programavimo stiliaus
Testavimas
Rezultatai
XVIII ol. (2006/2007)
XVII ol. (2005/2006)
XVI ol. (2004/2005)
XV ol. (2003/2004)
XIV ol. (2002/2003)
XIII ol. (2001/2002)
XII ol. (2000/2001)
XI ol. (1999/2000)
X ol. (1998/1999)
IX ol. (1997/1998)
VIII ol. (1996/1997)
VII ol. (1995/1996)
VI ol. (1994/1995)
V ol. (1993/1994)
IV ol. (1992/1993)
Laimėtojai
XVIII ol. (2006/2007)
XVII ol. (2005/2006)
XVI ol. (2004/2005)
XV ol. (2003/2004)
XIV ol. (2002/2003)
XIII ol. (2001/2002)
XII ol. (2000/2001)
XI ol. (1999/2000)
X ol. (1998/1999)
IX ol. (1997/1998)
VIII ol. (1996/1997)
VII ol. (1995/1996)
VI ol. (1994/1995)
V ol. (1993/1994)
IV ol. (1992/1993)
III ol. (1991/1992)
II ol. (1990/1991)
I ol. (1989/1990)
Istorija
Ankstesnės
Uždavinių sk.
Balų vidurkis
Dalyvių sk.
Uždavinynai
Fotogalerija
Įdomybės
Rėmėjai
skaitliukas
© 2004
Kontaktai


Penkioliktosios Lietuvos moksleivių informatikos olimpiados prizininkai

2003-2004 m. m.

8 klasių grupė

I vieta - Motiejus JAKŠTYS, Vilniaus Jėzuitų g., 8 kl.
I vieta - Audrius ŠAIKŪNAS, Vilniaus S. Stanevičiaus v. m., 8 kl.
II vieta - Justinas TRAPNAUSKAS, Utenos "Saulės" g.,8 kl.

9 klasių grupė

I vieta - Vitalijus KAZELSKIS, Kuršėnų L. Ivinskio g., 9 kl.
II vieta - Andrius JONAITIS, Šiaulių r. Šakynos pagr.m. v. m., 9 kl.
III vieta - Andrius CHAMENTAUSKAS, Panevėžio 5-oji vid. m., 9 kl.
III vieta - Andrius PAURYS, Vilniaus Jėzuitų g., 9 kl.

10 klasių grupė

I vieta - Adomas PALTANAVIČIUS, Vilniaus TGTM licėjus., 10 kl.

II vieta - Vidmantas ZEMLERIS, Pasvalio P. Vileišio g., 10 kl.

III vieta - Vytis BANAITIS, KTU. g., 10 kl.
III vieta - Vilius VISOCKAS, Vilniaus TGTM licėjus, 10 kl.
III vieta - Audrūnas GRUSLYS, Vilniaus TGTM licėjus, 10 kl.

11 klasių grupė

I vieta - Vytautas BUTKUS, Salantų v.m. 11 kl.
II vieta - Marijus KILMANAS, KTU g., 11 kl.
III vieta - Vitalijus VALANTIEJUS, Kėdainių Ryto v. m. 11 kl.

12 klasių grupė

I vieta - Ignas BŪDVYTIS, Vilniaus Licėjus, 12 kl.

II vieta - Vilius NAUDŽIŪNAS, Panevėžio J. Balčikonio g., 12 kl.

III vieta - Marius MINKEVIČIUS, Pasvalio P. Vileišio g., 12 kl.
III vieta - Linas PETRAUSKAS, Vilniaus Jėzuitų gimnazija, 12 kl.
III vieta - Dainius KUNIGAUSKAS, Jonavos J. Ralio v.m., 12 kl.