emblema

BUVUSI Lietuvos mokinių informatikos olimpiadų svetainė.

Dabartinė: http://www.lmio.lt

Aktualijos Lietuvos Baltijos Tarptautinės Kitos Pasirengimas Fotoalbumas en en
Lietuvos
Aktualijos
Datos
Organizavimas
Nuostatai
Vertinimo komisija
Organizavimo komitetas
Techninis komitetas
Varžybų sistema
I-II etapo
III etapo I d.
III etapo II d.
DUK
Uždaviniai
Vertinimas
Idėjos aprašo
Programavimo stiliaus
Testavimas
Rezultatai
XVIII ol. (2006/2007)
XVII ol. (2005/2006)
XVI ol. (2004/2005)
XV ol. (2003/2004)
XIV ol. (2002/2003)
XIII ol. (2001/2002)
XII ol. (2000/2001)
XI ol. (1999/2000)
X ol. (1998/1999)
IX ol. (1997/1998)
VIII ol. (1996/1997)
VII ol. (1995/1996)
VI ol. (1994/1995)
V ol. (1993/1994)
IV ol. (1992/1993)
Laimėtojai
XVIII ol. (2006/2007)
XVII ol. (2005/2006)
XVI ol. (2004/2005)
XV ol. (2003/2004)
XIV ol. (2002/2003)
XIII ol. (2001/2002)
XII ol. (2000/2001)
XI ol. (1999/2000)
X ol. (1998/1999)
IX ol. (1997/1998)
VIII ol. (1996/1997)
VII ol. (1995/1996)
VI ol. (1994/1995)
V ol. (1993/1994)
IV ol. (1992/1993)
III ol. (1991/1992)
II ol. (1990/1991)
I ol. (1989/1990)
Istorija
Ankstesnės
Uždavinių sk.
Balų vidurkis
Dalyvių sk.
Uždavinynai
Fotogalerija
Įdomybės
Rėmėjai
skaitliukas
© 2004
Kontaktai


Keturioliktosios Lietuvos moksleivių informatikos olimpiados prizininkai

2002-2003 m. m.

8 klasių grupė

I vieta - Vitalijus KAZELSKIS, Kuršėnų L. Ivinskio gimnazija, 8 kl.
II vieta - Eduardas PROCHORENKO, Visagino Sedulinos v. m., 8 kl.
III vieta - Andrius CHAMENTAUSKAS, Panevėžio 5-oji vid. m., 8 kl.

9 klasių grupė

I vieta - Vytis BANAITIS, Kauno Šilainių vid. m., 9 kl.
II vieta - Vilius VISOCKAS, Vilniaus TGTM licėjus, 9 kl.
III vieta - Domas LASAUSKAS, Prienų „Ąžuolo“ pagr. m., 9 kl.

10 klasių grupė

I vieta - Vitalijus VALANTIEJUS, Kėdainių Ryto v. m. 10 kl.

11 klasių grupė

I vieta - Ignas BŪDVYTIS, Panevėžio J. Balčikonio gimnazija, 11 kl.
I vieta - Vilius NAUDŽIŪNAS, Panevėžio J. Balčikonio gimnazija, 11 kl.

II vieta - Linas PETRAUSKAS, Vilniaus Jėzuitų gimnazija, 11 kl.
II vieta - Dainius KUNIGAUSKAS, Jonavos J. Ralio v.m., 11 kl.
II vieta - Indrius KAIRYS, Vilniaus TGTM licėjus, 11 kl. 12 klasės

12 klasių grupė

I vieta - Gintautas MILIAUSKAS, Vilniaus TGTM licėjus, 12 kl.

III vieta - Andrius POZNANSKIS, Vilniaus „Minties“ gimnazija, 12 kl.
III vieta - Aleksandras ANIŠČENKO, Visagino „Atgimimo“ gimnazija, 12 kl.
III vieta - Mantas KANAPORIS, Vilniaus Žemynos g., 12 kl.
III vieta - Kazys SKETRYS, Telšių „Džiugo“ v. m., 12 kl.