emblema

BUVUSI Lietuvos mokinių informatikos olimpiadų svetainė.

Dabartinė: http://www.lmio.lt

Aktualijos Lietuvos Baltijos Tarptautinės Kitos Pasirengimas Fotoalbumas en en
Lietuvos
Aktualijos
Datos
Organizavimas
Nuostatai
Vertinimo komisija
Organizavimo komitetas
Techninis komitetas
Varžybų sistema
I-II etapo
III etapo I d.
III etapo II d.
DUK
Uždaviniai
Vertinimas
Idėjos aprašo
Programavimo stiliaus
Testavimas
Rezultatai
XVIII ol. (2006/2007)
XVII ol. (2005/2006)
XVI ol. (2004/2005)
XV ol. (2003/2004)
XIV ol. (2002/2003)
XIII ol. (2001/2002)
XII ol. (2000/2001)
XI ol. (1999/2000)
X ol. (1998/1999)
IX ol. (1997/1998)
VIII ol. (1996/1997)
VII ol. (1995/1996)
VI ol. (1994/1995)
V ol. (1993/1994)
IV ol. (1992/1993)
Laimėtojai
XVIII ol. (2006/2007)
XVII ol. (2005/2006)
XVI ol. (2004/2005)
XV ol. (2003/2004)
XIV ol. (2002/2003)
XIII ol. (2001/2002)
XII ol. (2000/2001)
XI ol. (1999/2000)
X ol. (1998/1999)
IX ol. (1997/1998)
VIII ol. (1996/1997)
VII ol. (1995/1996)
VI ol. (1994/1995)
V ol. (1993/1994)
IV ol. (1992/1993)
III ol. (1991/1992)
II ol. (1990/1991)
I ol. (1989/1990)
Istorija
Ankstesnės
Uždavinių sk.
Balų vidurkis
Dalyvių sk.
Uždavinynai
Fotogalerija
Įdomybės
Rėmėjai
skaitliukas
© 2004
Kontaktai


III.I etapo 10-12 klasių sąrašai


Nr. Pavardė Vardas Klasė Savivaldybė Mokykla
 
1 Zaramba Tadas 11 Akmenės r. Akmenės r. Papilės Simono Daukanto vid. m.
2 Zinkevičius Kęstutis 11 Akmenės r. Naujosios Akmenės Ramučių vid. m.
 
3 Dubauskas Šarūnas 12 Alytaus m. Alytaus Jotvingių g.
4 Pupka Egidijus 12 Alytaus m. Alytaus šv. Benedikto vid. m.
5 Vrubliauskas Karolis 11 Alytaus m. Alytaus šv. Benedikto vid. m.
 
6 Kuckis Titas 12 Anykščių r. Anykščių A. Baranausko vid. m.
7 Sirgėdas Mindaugas 12 Anykščių r. Anykščių r. Svėdasų J. Tumo - Vaižganto vid. m.
 
8 Aliuškevičius Darijus 12 Birštono Birštono vid. m.
 
9 Pakalnis Rimantas 10 Biržų r. Biržų "Saulės" g.
10 Timukas Dainius 12 Biržų r. Biržų "Saulės" g.
 
11 Kazlauskas Mindaugas 12 Druskininkų Druskininkų "Atgimimo" vid. m.
12 Mickonytė Justina 11 Druskininkų Druskininkų "Atgimimo" vid. m.
13 Peluritis Tomas 11 Druskininkų Druskininkų "Ryto" g.
14 Petrulionis Dalius 11 Druskininkų Druskininkų "Ryto" g.
15 Vasiliauskas Justas 11 Druskininkų Druskininkų "Atgimimo" vid. m.
16 Žukauskas Tomas 11 Druskininkų Druskininkų "Ryto" g.
 
17 Marcinka Justinas 11 Elektrėnų Elektrėnų savivaldybės Vievio vid. m.
 
18 Oliochno Vitalij 11 Ignalinos r. Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" vid. m.
 
19 Galaunia Vytautas 12 Jonavos r. Jonavos Senamiesčio g.
20 Jurevičius Mantas 11 Jonavos r. Jonavos Senamiesčio g.
 
21 Šimkus Mantas 12 Jurbarko r. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus g.
22 Petkevičius Martynas 12 Jurbarko r. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus g.
 
23 Alkovikas Žygimantas 11 Kaišiadorių r. Kaišiadorių r. Žiežmarių vid. m.
24 Lazauskas Algimantas 11 Kaišiadorių r. Kaišiadorių r. Žiežmarių vid. m.
25 Morkūnas Kazimieras 12 Kaišiadorių r. Kaišiadorių r. Žiežmarių vid. m.
 
26 Barzdzius Tadas 12 Kauno m. Kauno "Purienų" v.
27 Bražėnas Mindaugas 12 Kauno m. KTU g.
28 Bukauskas Audrius 11 Kauno m. Kauno "Purienų" v.
29 Dagys Andrius 10 Kauno m. KTU g.
30 Šutas Andrius 10 Kauno m. Kauno "Žiburio" vid. m.
31 Gaidys Aurimas 12 Kauno m. Kauno šv. Mato vid. m.
32 Imbrasaitė Vaiva 12 Kauno m. KTU g.
33 Kanapickas Povilas 10 Kauno m. KTU g.
34 Kuodys Rimantas 11 Kauno m. KTU g.
35 Liktaras Gediminas 11 Kauno m. KTU g.
36 Marcinkevičius Laurynas 10 Kauno m. VDU Kauno "Rasos" g.
37 Mitkus Andrius 11 Kauno m. Kauno "Saulės" g.
38 Noreikis Marius 12 Kauno m. Kauno Veršvų vid. m.
39 Pajarskas Tautrimas 12 Kauno m. KTU g.
40 Petkevičius Tomas 11 Kauno m. Kauno "Saulės" g.
41 Satkevičius Mindaugas 12 Kauno m. Kauno J. Jablonskio g.
42 Skaisgirys Rokas 10 Kauno m. Kauno J. Jablonskio g.
43 Steiblys Lukas 12 Kauno m. KTU g.
44 Stunžėnas Edvinas 12 Kauno m. Kauno Milikonių vid. m.
45 Triponis Kęstutis 12 Kauno m. Kauno "Varpo" g.
46 Vaikšnys Dainius 12 Kauno m. VDU Kauno "Rasos" g.
47 Vegys Andrius 12 Kauno m. Kauno "Santaros" g.
48 Zimnickas Evaldas 12 Kauno m. Kauno Milikonių vid. m.
 
49 Varatiejus Mantas 12 Kauno r. Kauno r. Akademijos U. Karvelis g
 
50 Šalkevičius Justas 11 Kazlų Rūdos Kazlų Rūdos Kazio Griniaus g.
 
51 Balčiūnas Povilas 11 Kėdainių r. Kėdainių šviesioji g.
 
52 Dambinskas Nerijus 11 Kelmės r. Kelmės "Aukuro" vid. m.
53 Legas Mantas 12 Kelmės r. Kelmės r. Tytuvėnų vid. m.
54 Mašidlauskas Mindaugas 12 Kelmės r. Kelmės Jono Graičiūno g.
 
55 Budriūnas Martynas 11 Klaipėdos m. Klaipėdos Vydūno vid. m.
56 Butkus Pranas 12 Klaipėdos m. Klaipėdos "Ąžuolyno"g.
57 Gargovič Jurij 12 Klaipėdos m. Klaipėdos "Aitvaro" g.
58 Glotnis Rolandas 10 Klaipėdos m. Klaipėdos Vytauto Didžiojo g.
59 Krutulis Vytautas 10 Klaipėdos m. Klaipėdos "Ąžuolyno"g.
60 Liatukas Vytautas 12 Klaipėdos m. Klaipėdos "Ąžuolyno"g.
61 Lisauskas Julius 12 Klaipėdos m. Klaipėdos "Ąžuolyno"g.
62 Ukveris Tomas 12 Klaipėdos m. Klaipėdos "Vėtrungės" g.
 
63 Milius Kęstutis 12 Klaipėdos r. Gargždų "Kranto" vid. m.
 
64 Byčenko Edgaras 12 Kretingos r. Kretingos J. Pabrėžos g.
65 Lukauskas Egidijus 11 Kretingos r. Kretingos r. Salantų g.
 
66 Kavoliūnas Mantas 12 Kupiškio r. Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus g.
67 Papuška Mantas 12 Kupiškio r. Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus g.
 
68 Šubonis Tadas 12 Lazdijų r. Lazdijų Motiejaus Gustaičio vid. m.
69 Gegužis Vytautas 11 Lazdijų r. Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus vid. m.
 
70 Baltūsis Edvardas 11 Marijampolės Marijampolės Marijonų vid. m.
71 Juknelis Jaunius 12 Marijampolės Marijampolės Sūduvos v.
72 Karčiauskas Gytis 12 Marijampolės Marijampolės Rygiškių Jono g.
73 Venčkauskas Laurynas 11 Marijampolės Marijampolės Marijonų vid. m.
 
74 Blaževičius Edvinas 12 Mažeikių r. Mažeikių "Ventos" vid. m.
75 Miltenis Viktoras 12 Mažeikių r. Mažeikių "Ventos" vid. m.
76 Montvydas Mindaugas 11 Mažeikių r. Mažeikių "Ventos" vid. m.
 
77 Bareikis Tomas 10 Molėtų r. Molėtų g.
78 Maželis Pranas Paulius 12 Molėtų r. Molėtų g.
79 Mozūra Simonas 11 Molėtų r. Molėtų g.
 
80 Varonenka Juozas 11 Pakruojo r. Pakruojo r. Žeimelio vid. m.
 
81 Dambrauskaitė Rūta 12 Palangos m. Palangos senoji g.
82 Gadeikis Lukas 11 Palangos m. Palangos senoji g.
83 Jasas Mantas 12 Palangos m. Palangos senoji g.
84 Macijauskis Tadas 12 Palangos m. Palangos senoji g.
85 Stauskis Lukas 10 Palangos m. Palangos senoji g.
 
86 Alešiūnas Marius 12 Panevėžio m. Panevėžio J. Balčikonio g.
87 Bikulčiūtė Martyna 11 Panevėžio m. Panevėžio J. Balčikonio g.
88 Butėnas Petras 10 Panevėžio m. Panevėžio J. Balčikonio g.
89 Šilaika Vaidas 12 Panevėžio m. Panevėžio J. Balčikonio g.
90 Griciūnas Nerijus 12 Panevėžio m. Panevėžio J. Balčikonio g.
91 Jasonas Arnoldas 11 Panevėžio m. Panevėžio "Vyturio" vid. m.
92 Kažinauskas Modestas 11 Panevėžio m. Panevėžio J. Balčikonio g.
93 Kuodytė Vaida 12 Panevėžio m. Panevėžio J. Balčikonio g.
94 Laimikis Aivaras 12 Panevėžio m. Panevėžio Mykolo Karkos vid. m.
95 Nefas Laurynas 10 Panevėžio m. Panevėžio J. Balčikonio g.
96 Pumputis Justas 11 Panevėžio m. Panevėžio K. Paltaroko vid. m.
97 Rokas Osvaldas 11 Panevėžio m. Panevėžio V. Žemkalnio g.
98 Rudis Aidas 12 Panevėžio m. Panevėžio J. Balčikonio g.
99 Samulionis Vytas 11 Panevėžio m. Panevėžio J. Balčikonio g.
100 Vaicekauskas Vilius 12 Panevėžio m. Panevėžio J. Balčikonio g.
101 Vyšniauskas Vykintas 12 Panevėžio m. Panevėžio Juozo Miltinio vid. m.
 
102 Linkevičius Benas 11 Panevėžio r. Panevėžio r.Velžio g.
103 Veržukauskas Laurynas 10 Panevėžio r. Panevėžio r.Velžio g.
 
104 Kiznis Marius 11 Pasvalio r. Pasvalio P. Vileišio g.
105 Markevičius Robertas 12 Pasvalio r. Pasvalio P. Vileišio g.
106 Razma Vincas 12 Pasvalio r. Pasvalio P. Vileišio g.
 
107 Bingelis Mantas 12 Plungės r. Plungės "Saulės" g.
108 Niedvaras Vytautas 10 Plungės r. Plungės "Ryto" pag. m.
 
109 Slavinskas Vaidotas 12 Prienų r. Prienų "Žiburio" g.
 
110 Jarašiūnas Mykolas 11 Radviliškio r. Radviliškio r. Šiaulėnų M. Šikšnio vid. m.
111 Lukauskas Saulius 11 Radviliškio r. Radviliškio Vaižganto g.
112 Ragauskas Laurynas 11 Radviliškio r. Radviliškio r. Šiaulėnų M. Šikšnio vid. m.
 
113 Okockis Vilius 12 Raseinių r. Raseinių "Žemaičio" g.
114 Sakalauskas Gintaras 12 Raseinių r. Raseinių "Žemaičio" g.
115 Siliūnas Audrius 11 Raseinių r. Raseinių r. Ariogalos vid. m.
 
116 Semėnas Vaidas 10 Rokiškio r. Rokiškio r.Juodupės g.
117 Taroza Mantas 10 Rokiškio r. Rokiškio J. Tūbelio g.
118 Trumpa Rimas 10 Rokiškio r. Rokiškio "Romuvos" g.
 
119 Intas Šarūnas 10 Skuodo r. Skuodo r. Mosėdžio g.
 
120 Burkšaitis Adas 11 Šakių r. Šakių r. Lukšių V.Grybo vid. m.
121 Langas Marius 12 Šakių r. Šakių "Žiburio" g.
122 Martišius Povilas 10 Šakių r. Šakių r. Lukšių V.Grybo vid. m.
123 Sabaliauskas Darius 12 Šakių r. Šakių r. Kriūkų vid. m.
 
124 Karalevičius Vytautas 12 Šiaulių m. Šiaulių Didždvario g.
125 Kibildis Martynas 12 Šiaulių m. Šiaulių J. Janonio g.
126 Musteikis Povilas 11 Šiaulių m. Šiaulių Simono Daukanto vid. m.
 
127 Cimakevičius Andrius 12 Šiaulių r. Šiaulių r. Kuršėnų L. Ivinskio g.
128 Švedas Dominykas 12 Šiaulių r. Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių vid. m.
129 Jankauskas Gediminas 10 Šiaulių r. Šiaulių r. Kuršėnų L. Ivinskio g.
130 Jaspelkis Arūnas 11 Šiaulių r. Šiaulių r. Kuršėnų L. Ivinskio g.
131 Jokubauskas Mykolas 12 Šiaulių r. Šiaulių r. Kuršėnų L. Ivinskio g.
132 Kamaitytė Vaiva 10 Šiaulių r. Šiaulių r. Kuršėnų L. Ivinskio g.
133 Stupuras Rokas 12 Šiaulių r. Šiaulių r. Kuršėnų L. Ivinskio g.
 
134 Digaitis Mindaugas 11 Šilalės r. Šilalės r. Pajūrio vid. m.
 
135 Barkauskas Povilas 11 Šilutės r. Šilutės 1-oji g.
136 Šarkus Edvinas 11 Šilutės r. Šilutės Vydūno g.
137 Venckus Martynas 12 Šilutės r. Šilutės Vydūno g.
 
138 Marčiauskas Aistis 11 Širvintų r. Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus vid. m.
139 Mateliūnas Julius 11 Širvintų r. Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus vid. m.
140 Tumėnas Rimgaudas 12 Širvintų r. Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus vid. m.
 
141 Markovskis Justas 12 Švenčionių r. Švenčionių r. Švenčionėlių g.
142 Rudoj Edvardas 12 Švenčionių r. Švenčionių r. Švenčionėlių g.
 
143 Aukštikalnis Vytautas 12 Tauragės r. Tauragės ,,Versmės" g.
144 Bistrickas Justas 12 Tauragės r. Tauragės Žalgirių vid. m.
145 Kurlinkus Paulius 12 Tauragės r. Tauragės Žalgirių vid. m.
 
146 Andruška Artūras 12 Telšių r. Telšių "Atžalyno" vid. m.
147 Klumbys Vytautas 12 Telšių r. Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus vid. m.
148 Ubartas Gediminas 12 Telšių r. Telšių "Džiugo" v.
 
149 Januškevičius Tautvydas 12 Trakų r. Trakų Vytauto Didžiojo g.
150 Leckas Vytautas 11 Trakų r. Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio vid. m.
151 Malčius Edmundas 11 Trakų r. Trakų Vytauto Didžiojo g.
152 Mitkevičius Mindaugas 12 Trakų r. Trakų r. Paluknio "Medeinos" vid. m.
 
153 Slapšys Aurimas 12 Utenos r. Utenos A. Šapokos g.
154 Trapnauskas Justinas 12 Utenos r. Utenos A. Šapokos g.
 
155 Melnikas vaidas 12 Vilkaviškio r. Vilkaviškio "Aušros" vid. m.
156 Spangevičius Laurynas 10 Vilkaviškio r. Vilkaviškio r. Kybartų K. Donelaičio vid. m.
157 Vainauskas Arvydas 11 Vilkaviškio r. Vilkaviškio S. Nėries vid. m.
158 Želvys Tautvydas 12 Vilkaviškio r. Vilkaviškio r. Vištyčio P. Kriaučiūno vid. m.
 
159 Astrauskas Vytautas 11 Vilniaus m. Vilniaus Žirmūnų g.
160 Aučinaitė Lina 12 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
161 Aučinas Andrius 12 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
162 Baltronas Kęstutis 11 Vilniaus m. Vilniaus S. Daukanto vid. m.
163 Baltrušaitis Daumantas 10 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
164 Barkauskas Vytautas 12 Vilniaus m. Vilniaus M. Biržiškos g.
165 Bastys Antanas 11 Vilniaus m. Vilniaus M. Biržiškos g.
166 Brazdeikis Matas 10 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
167 Šaikūnas Audrius 11 Vilniaus m. Vilniaus S. Stanevičiaus v.
168 Dapkūnas Boleslovas 12 Vilniaus m. Vilniaus Užupio g.
169 Davidian Gabrielius 12 Vilniaus m. Vilniaus Trakų Vokės vid. m.
170 Šilinga Rytis 11 Vilniaus m. Vilniaus Žemynos g.
171 Širšinaitis Lukas 10 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
172 Djačenka Dominykas 12 Vilniaus m. Vilniaus Užupio g.
173 Šmelkin Jakov 10 Vilniaus m. Vilniaus Š. Aleichemo vid. m.
174 Šuškevič Dmitrij 12 Vilniaus m. Vilniaus V. Kačialovo g.
175 Dzikaras Lukas 12 Vilniaus m. Vilniaus M. Biržiškos g.
176 Fukson Edgar 10 Vilniaus m. Vilniaus Š. Aleichemo vid. m.
177 Garejev Nail 11 Vilniaus m. Vilniaus Naujamiesčio vid. m.
178 Gliezeris Dmitrijus 11 Vilniaus m. Vilniaus "Santaros" vid. m.
179 Gražys Tomas 11 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
180 Grigaitis Marius 12 Vilniaus m. Vilniaus Žemynos g.
181 Grigaliūnas Audrius 12 Vilniaus m. Vilniaus Karoliniškių g.
182 Gruslys Vytautas 12 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
183 Gruslys Vytautas 12 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
184 Jagėla Žilvinas 12 Vilniaus m. Vilniaus S. Daukanto vid. m.
185 Jakštys Motiejus 12 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
186 Jakeliūnas Kostas 11 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
187 Jegorenkov Artūras 12 Vilniaus m. Vilniaus "Juventos" g.
188 Jurgaitis Skirmantas 12 Vilniaus m. Vilniaus Žirmūnų g.
189 Kanopa Vaidotas 11 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
190 Kazakevičius Paulius 10 Vilniaus m. Vilniaus "Sietuvos" vid. m.
191 Kosakovskij Arsenij 10 Vilniaus m. Vilniaus V. Kačialovo g.
192 Kostecka Božena 12 Vilniaus m. Vilniaus Jono Pauliaus II g.
193 Kruopis Mindaugas 10 Vilniaus m. Vilniaus Abraomo Kulviečio vid. m.
194 Kudelis Giedrius 11 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
195 Kupliauskas Justas 11 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
196 Kuras Paulius 11 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
197 Laužikas Skirmantas 12 Vilniaus m. Vilniaus Gabijos g.
198 Lazutkaitė Greta 11 Vilniaus m. Vilniaus Žemynos g.
199 Lebedev Konstantin 12 Vilniaus m. Vilniaus V. Kačialovo g.
200 Mališauskas Julius 11 Vilniaus m. Vilniaus Tuskulėnų vid. m.
201 Marinin Ilja 11 Vilniaus m. Vilniaus V. Kačialovo g.
202 Masalskis Mantas 12 Vilniaus m. Vilniaus S. Daukanto vid. m.
203 Medzevičius Giedrius 11 Vilniaus m. Vilniaus "Minties" g.
204 Miknevičius Julius 12 Vilniaus m. Vilniaus "Minties" g.
205 Ozolinš Vytautas 11 Vilniaus m. Vilniaus Žirmūnų g.
206 Parovyšnik Aleksej 11 Vilniaus m. Vilniaus "Ateities" vid. m.
207 Politikov Artiom 12 Vilniaus m. Vilniaus sav. Grigiškių vid. m.
208 Puodžiukynas Kintautas 12 Vilniaus m. Vilniaus "Minties" g.
209 Rimša Gediminas 12 Vilniaus m. Vilniaus Karoliniškių g.
210 Sagaitis Gustas 11 Vilniaus m. Vilniaus S. Nėries g.
211 Semionov Pavel 12 Vilniaus m. Vilniaus sav. Grigiškių vid. m.
212 Sinica Antanas 11 Vilniaus m. Vilniaus S. Nėries g.
213 Subačius Ugnius 11 Vilniaus m. Vilniaus M. Biržiškos g.
214 Sutkevičius Leonas 10 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
215 Tarasov Piotr 12 Vilniaus m. Vilniaus M. Mažvydo vid. m.
216 Trainavičius Giedrius 12 Vilniaus m. Vilniaus Žemynos g.
217 Uršulis Antanas 10 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
218 Vaicenavičius Juozas 12 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
219 Valentinavičius Vytis 12 Vilniaus m. Vilniaus Žirmūnų g.
220 Vyšniauskas Ignas 12 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
221 Žilinskas Gytis 12 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
 
222 Belousov Maksim 10 Visagino Visagino "Atgimimo" g.
223 Fiodorov Artiom 12 Visagino Visagino "Gerosios vilties" vid. m.
224 Pletniov Jevgenij 12 Visagino Visagino "Gerosios vilties" vid. m.
225 Stolicyn Aleksej 12 Visagino Visagino "Gerosios vilties" vid. m.
226 Timošenko Jevgenij 12 Visagino Visagino "Gerosios vilties" vid. m.
 
227 Šukys Laurynas 12 Zarasų r. Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos g.