emblema

BUVUSI Lietuvos mokinių informatikos olimpiadų svetainė.

Dabartinė: http://www.lmio.lt

Aktualijos Lietuvos Baltijos Tarptautinės Kitos Pasirengimas Fotoalbumas en en
Lietuvos
Aktualijos
Datos
Organizavimas
Nuostatai
Vertinimo komisija
Organizavimo komitetas
Techninis komitetas
Varžybų sistema
I-II etapo
III etapo I d.
III etapo II d.
DUK
Uždaviniai
Vertinimas
Idėjos aprašo
Programavimo stiliaus
Testavimas
Rezultatai
XVIII ol. (2006/2007)
XVII ol. (2005/2006)
XVI ol. (2004/2005)
XV ol. (2003/2004)
XIV ol. (2002/2003)
XIII ol. (2001/2002)
XII ol. (2000/2001)
XI ol. (1999/2000)
X ol. (1998/1999)
IX ol. (1997/1998)
VIII ol. (1996/1997)
VII ol. (1995/1996)
VI ol. (1994/1995)
V ol. (1993/1994)
IV ol. (1992/1993)
Laimėtojai
XVIII ol. (2006/2007)
XVII ol. (2005/2006)
XVI ol. (2004/2005)
XV ol. (2003/2004)
XIV ol. (2002/2003)
XIII ol. (2001/2002)
XII ol. (2000/2001)
XI ol. (1999/2000)
X ol. (1998/1999)
IX ol. (1997/1998)
VIII ol. (1996/1997)
VII ol. (1995/1996)
VI ol. (1994/1995)
V ol. (1993/1994)
IV ol. (1992/1993)
III ol. (1991/1992)
II ol. (1990/1991)
I ol. (1989/1990)
Istorija
Ankstesnės
Uždavinių sk.
Balų vidurkis
Dalyvių sk.
Uždavinynai
Fotogalerija
Įdomybės
Rėmėjai
skaitliukas
© 2004
Kontaktai


III.I etapo 6-9 klasių sąrašai


Nr. Pavardė Vardas Klasė Savivaldybė Mokykla
 
1 Sedleckas Dominykas 9 Jonavos r. Jonavos Senamiesčio g.
 
2 Lapūnas Darius 9 Kauno m. VDU Kauno "Rasos" g.
3 Mickevičius Gabrielius 9 Kauno m. Kauno jėzuitų g.
4 Petrauskas Marijonas 9 Kauno m. KTU g.
 
5 Solovjov Maksim 9 Klaipėdos m. Klaipėdos "Ąžuolyno"g.
 
6 Kairys Gytis 9 Klaipėdos r. Gargždų "Kranto" vid. m.
 
7 Gliožeris Andrius 9 Kretingos r. Kretingos r. Salantų g.
8 Uosis Jonas 9 Kretingos r. Kretingos J. Pabrėžos g.
 
9 Stonikas Edvinas 8 Kupiškio r. Kupiškio P. Matulionio vid. m.
 
10 Narušis Mindaugas 6 Marijampolės Marijampolės Sūduvos v.
 
11 Olampijevas Aleksandras 9 Mažeikių r. Mažeikių "Ventos" vid. m.
 
12 Šumskas Vytenis 9 Panevėžio m. Panevėžio J. Balčikonio g.
13 Kučinskas Donatas 9 Panevėžio m. Panevėžio J. Balčikonio g.
14 Kulšinskas Artūras 9 Panevėžio m. Panevėžio J. Balčikonio g.
15 Marinskas Marius 9 Panevėžio m. Panevėžio J. Balčikonio g.
16 Puronas Martynas 9 Panevėžio m. Panevėžio J. Balčikonio g.
17 Račkauskas Audrius 9 Panevėžio m. Panevėžio J. Balčikonio g.
18 Žiukas Osvaldas 9 Panevėžio m. Panevėžio J. Balčikonio g.
 
19 Pučetaitė Miglė 7 Pasvalio r. Pasvalio r.Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės vid. m.
 
20 Žiūkas Andrius 8 Prienų r. Prienų r. Jiezno g.
 
21 Siliūnas Marijus 7 Raseinių r. Raseinių r. Ariogalos vid. m.
 
22 Štrimaitis Liudas 8 Šakių r. Šakių r. Lukšių V.Grybo vid. m.
23 Kazokas Saulius 6 Šakių r. Šakių r. Lukšių V.Grybo vid. m.
 
24 Česonis Justinas 8 Širvintų r. Širvintų "Atžalyno" v.
25 Lučiūnas Donatas 8 Širvintų r. Širvintų "Atžalyno" v.
26 Pukanasis Aurimas 8 Širvintų r. Širvintų "Atžalyno" v.
 
27 Račiūnas Mantas 9 Tauragės r. Tauragės r. Skaudvilės vid. m.
 
28 Gvildys Aidas 9 Trakų r. Trakų Vytauto Didžiojo g.
 
29 Šimkus Aidas 9 Vilkaviškio r. Vilkaviškio r. Pilviškių vid. m.
 
30 Baltrušaitis Vykintas 8 Vilniaus m. Vilniaus Petro Vileišio pag. m.
31 Cvizonas Patricijus 9 Vilniaus m. Vilniaus Š. Aleichemo vid. m.
32 Greblikas Karolis 7 Vilniaus m. Vilniaus Taikos p.
33 Ignatavičius Ugnius 9 Vilniaus m. Vilniaus Žemynos g.
34 Jašinskas Marius 9 Vilniaus m. Vilniaus Abraomo Kulviečio vid. m.
35 Janauskas Andrius 9 Vilniaus m. Vilniaus Radvilų vid. m.
36 Jonušas Paulius 7 Vilniaus m. Vilniaus Senvagės vid. m.
37 Jurkevičius Vladas 9 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
38 Karpuška Rytis 9 Vilniaus m. Vilniaus Abraomo Kulviečio vid. m.
39 Pajarskas Mantas 6 Vilniaus m. Vilniaus "Ąžuolyno" vid. m.
40 Pošiūnas Justinas 9 Vilniaus m. Vilniaus M. Biržiškos g.
41 Poliakov Edvard 9 Vilniaus m. Vilniaus licėjus
42 Rudaitis Ignas 7 Vilniaus m. Vilniaus "Ąžuolyno" vid. m.
43 Smelov Oleg 9 Vilniaus m. Vilniaus Naujamiesčio vid. m.
44 Vilčinskas Kęstutis 8 Vilniaus m. Vilniaus S. Daukanto vid. m.
 
45 Zarečenskij Michail 9 Visagino Visagino "Gerosios vilties" vid. m.